Автоцентр-Україна Акції та пропозиції

Шукаєте автомобіль своєї мрії від Volkswagen? Тоді ви потрапили в потрібне місце - офіційний дилерський центр Volkswagen. Оберіть собі новий автомобіль серед доступних на нашому онлайн-складі або сконфігуруйте потрібну модель.

  1. Акції та пропозиції
  2. e-station
25.08.2022
Акції та пропозиції

e-station

Для власників електромобілів та гібрідів ми встановили електричну зарядну станцію.

Зарядна станція

Наша зарядна станція входить до наіональної мережі ТОКА та дозволяє заряджати одразу 2 автомобіля. Автоматичний зарядний пристрій потужністю 66кВт обладнан 2 коннекторами Type 2 (Mennekes) потужністю до 22кВт та розеткою Type 2 (до 32А по 3 фазам / 22 кВт*год)

Image

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ЗАПРАВКОЮ ТОКА?

  • Встановити мобільний додаток ТОКА на свій смартфон
  • Під'їхавши до зарядної станції мережі ТОКА, Вам необхідно вставити зарядний кабель у роз'єм станції та в електромобіль;
  • Для запуску процесу зарядки необхідно піднести картку клієнта мережі ТОКА до значка зчитувача, або запустити зарядку з особистого кабінету на сайті або в мобільному додатку;
  • Для припинення процесу заряджання дістаньте зарядний кабель або зупиніть зарядку в особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку.
     
Image
Image
Image

ТОКА – це перша національна мережа електрозаправок в Україні. Головним завданням компанії є забезпечення зручного розташування заправних станцій. Мережа публічно-доступних зарядних станцій для електромобілів, проект, який реалізує приватна українська компанія для розвитку електромобільного транспорту в Україні.

Image

Автоцентр-Україна

м.Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.