Автоцентр-Україна Акції та пропозиції

Всі актуальні пропозиції та акції від Автоцентр-Україна.

  1. Акції та пропозиції
  2. Акційна ціна на комп'ютерну діагностику – лише 400 грн.!
30.10.2023
Пропозиції

Акційна ціна на комп'ютерну діагностику – лише 400 грн.!

Дізнайтеся про стан вашого автомобіля за допомогою комп'ютерної діагностики. Акція діє для власників автомобілів старше 2 років

Комп'ютерна діагностика

Тепер ви можете бути впевнені у надійності свого автомобіля. Завдяки комп'ютерної діагностики, ми попередимо Вас навіть про «приховані» несправності, що вчасно перешкодить поломки важливих узлів та деталей автомобілів.  Наші досвідчені фахівці проведуть повну перевірку всіх систем вашого автомобіля, щоб ви могли уникнути неприємних сюрпризів на дорозі.


За допомогою комп'ютерної діагностики ви зможете дізнатися про будь-які потенційні проблеми або несправності, які можуть виникнути в майбутньому. Ми надамо вам звіт про наявність помилок роботи двигуна та коробки передач, електричних систем автомобіля та багато іншого.


Не проґавте можливість отримати повну інформацію про свій автомобіль лише за 400 гривень!* Запишіться на комп'ютерну діагностику вже сьогодні і подбайте про безпеку та надійність вашого автомобіля.


Не чекайте, зателефонуйте нам зараз і отримайте професійну комп'ютерну діагностику вашого автомобіля за акційною ціною!

Автоцентр-Україна

м.Дніпро, Набережна Перемоги, 22

*Акція діє з 01.11.2023 по 30.11.2023 для фізичних осіб, власників автомобілів Volkswagen, Skoda, Audi, Seat старше 2 років.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.