Автоцентр-Україна Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр-Україна.

  1. Новини
  2. Volkswagen вводить технології безпілотного управління в серійне виробництво.
31.10.2019
Іновації та технології

Volkswagen вводить технології безпілотного управління в серійне виробництво.

Дочірня компанія Volkswagen Autonomy GmbH (VWAT) під керівництвом Олександра Хітцінгера стане центром досліджень в сфері безпілотного керування автомобілями

Volkswagen

Концерн Volkswagen оголосив про створення Volkswagen Autonomy GmbH (VWAT GmbH) зі штаб-квартирами в Мюнхені і Вольфсбурзі. У 2020 році планується відкриття відділення в Силіконовій долині, а в 2021 - в Китаї. Компанія VWAT повинна стати центром передових розробок в сфері безпілотного управління рівня 4 і вище. В її завдання входитиме робота в рамках концерну над створенням інноваційних технологій і доведенням системи безпілотного управління (SDS) до рівня готовності до виходу на ринок. Керівником компанії призначений Олександр Хітцінгер (Alexander Hitzinger), який в якості першого віце-президента Volkswagen відповідає за автономні системи управління, а в раді директорів - за технічний розвиток марки Volkswagen Комерційні автомобілі. Марка Volkswagen Комерційні автомобілі з центральним відділенням в Ганновері є лідером концерну в таких областях, як автономне управління, Mobility-as-a-Service (MaaS), і Transport-as-a-Service (TaaS).

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.