Автоцентр-Україна Історія нашого розвитку

2017

КОМПЛЕКСНИЙ РЕДИЗАЙН АВТОЦЕНТРА

Компанія "Автоцентр-Україна" одна з перших в Україні виконала комплекс необхідних заходів з початку втілення концепції Digital Retail, в рамках проекту редизайну автосалонів Volkswagen Modular concept.

2014

VOLKSWAGEN SERVICE QUALITY AWARD

Компанія "Автоцентр-Україна" представила нашу країну у рейтингу ТОП-100 кращих Європейських дилерських центрів Volkswagen та отримала особливу відзнаку - почесний знак Volkswagen Service Quality Award

2012

ОНОВЛЕННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО АВТОЦЕНТРА

"Автоцентр-Україна" оновлює дизайн концептуального автоцентру, в рамка нової модульної концепції концерну Volkswagen AG.

2010

ПІДПРИЄМСТВО РОКУ

За офіційними даними Державного Комітету статистики України та відповідно до EUROPIAN STANDART RATING, міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» нагородив «Автоцентр-Україна» титулом «Підприємство року 2010».

Компанія «Автоцентр-Україна» зайняла 11 місце серед 350.000 учасників рейтингу в Україні, а генеральний директор, Скляр Михайло Ігорович, визнаний «Керівником року 2010»

2009

50 000 КЛІЄНТ

Сервісний центр компанії "Автоцентр-Україна" обслужив ювілейного, 50 000 клієнта!

2008

КРАЩИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

"Автоцентр-Україна" - кращий Регіональний сервісний центр Volkswagen в Україні.

2007

КРАЩИЙ СЕРВІС В УКРАЇНІ

За підсумками роботи у 2006 року, «Автоцентр-Україна» стає кращою компанією в сфері сервісного обслуговування автомобілів Volkswagen. Компанія отримує два почесних статусу від генерального імпортера Volkswagen - «Кращий сервіс» та «Кращий відділ запасних частин».

2005

ДИЛЕР РОКУ В УКРАЇНІ

Компанія "Автоцентр-Україна" отримує найпочесніший статус "Дилер року" в Україні серед усіх офіційних дилерів Volkswagen.

2004

ВІДКРИТТЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО АВТОЦЕНТРУ

26 листопада «Автоцентр-Україна» відкриває перший у Дніпрі та один з кращих в Україні концептуальний центр Volkswagen.

2003

ПОЧАТОК БУДІВНИЦТВА

Наприкінці 2013 року розпочато будівництво концептуального автоцентра Volkswagen. За 11 місяців був збудован один з кращих та найсучасніших автоцентрів в Україні.

2000

РОЗВИТОК КОМПАНІЇ

З 2000 року компанія  "Танталь" перетворюється в ТОВ "Автоцентр-Україна" і стає новим лідером серед регіональних дилерських центрів Volkswagen в Україні..

1995

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ...

«Фундамент» компанії закладений в 1995 році. Саме тоді заснована компанія «Танталь» - одна з перших в Дніпропетровському регіоні компаній, яка працювала в сфері автобізнесу.

Автосалон Volkswagen компанії «Танталь» розташовувався в Дніпропетровську за адресою пр. Імені Газети «Правда», 117

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.