Автоцентр-Україна Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр-Україна.

  1. Новини
  2. Рекорд Volkswagen ID.3: з Цвіккау до Швейцарії без підзарядки
08.09.2020
Новини від Фольксваген

Рекорд Volkswagen ID.3: з Цвіккау до Швейцарії без підзарядки

Електромобіль Volkswagen подолав відстань в 531 кілометр, не зупиняючись на підзарядку.

Volkswagen ID.3

Новий Volkswagen ID.3 встановив перший рекорд: електромобіль подолав 531 кілометр від Цвіккау до Шаффхаузена (Швейцарія) без підзарядки. Офіційно запас ходу цієї моделі становить до 420 кілометрів (цикл WLTP). Відповідне значення було перевищено більш ніж на 100 кілометрів, тобто на 26%. У шлях відправився серійний ID.3 1st Pro Performance з акумуляторною батареєю ємністю 58 кВт · год, зібраний на заводі в Цвіккау. Маршрут до Швейцарії проходив через такі міста, як Байройт (Bayreuth) і Ульм (Ulm), і включав тільки дороги загального користування і шосе. За кермом автомобіля, який встановив рекорд, перебував уродженець Швейцарії і шанувальник «гіпермайлінга» Фелікс Егольф (Felix Egolf). Термін «гіпермайлінг» виник в США. Це прийоми водіння серійних автомобілів, які дозволяють максимально збільшити ефективність руху і звести до мінімуму витрати палива.

«У цьому автомобілі є все: він компактний, але просторий, у нього приголомшливий, практично футуристичний дизайн і низький коефіцієнт аеродинамічного опору», - зазначає Фелікс Егольф після прибуття в Шаффхаузен. І хоча це подорож не варто порівнювати з повсякденними поїздками, воно підтверджує практичність моделі ID.3. «Завдяки високовольтної батареї, ефективному приводу і можливості швидкої підзарядки навіть далекі поїздки не створять проблем», - зазначає Рейнхард де Фріс (Reinhard de Vries), керуючий директор Volkswagen Sachsen, відповідальний за технологією і логістику. - Крім того, це переконливе послання для колективу з Цвіккау і всієї команди ID.»

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.