Світ Фольксваген
28.01.2020

R Experience Ice: ідеальний дріфт біля Полярного кола

Спеціальна програма R Experience Ice, під час якої у Швеції водії на потужних моделях Volkswagen підкорюють сніг та лід на замерзлому озері Arvidsjaursjön.
R Experience Ice

Щороку Volkswagen R приєднується до Volkswagen Driving Experience та надає можливість відвідати крайній північ. Потрапивши туди, ви швидко зрозумієте, що на величезних просторах снігу, що розкинувся перед вами, Ви отримаєте набагато більше, ніж підчас звичайних курсів безпеки для водіїв. "Зірки на льоду": T-Roc R потужністю 300 к.с. (221 кВт) та Passat R-Line Edition, дві моделі, що беруть курс у самому серці Лапландії.

"Наш R Experience Ice - це справжня пригода на крайній півночі", - каже Пітер Джост, керівник відділу продажів та маркетингу для Volkswagen R. "Це виклик для всіх водіїв з великою кількістю задоволення. Наші інструктори забезпечують водіїв чудовою підготовкою, перш ніж прийняти справжній льодовий виклик».

Для досвідчених водіїв та для водіїв гоночних автомобілів, які хочуть вдосконалити свої здібності на крижаних майданчиках R Experience Ice забезпечує ще більший рівень підготовки - спеціальний курс Pro Experience розроблений для водіїв гоночних автомобілів, які хочуть налагодити свої здібності. Одною з головних "родзинок" цього заходу, є їзда вночі в стилі ралі.

Додаткову інформацію про бронювання та ціни ви знайдете на веб-сайті Volkswagen Driving Experience: