Кредит, лізинг, страхування
20.07.2020

Абсолютно нові умови фінансування

Volkswagen постійно дивує своїх прихильників новими моделями.Porsche Finance Group Ukraine приголомшує новими умовами фінансування. Це робить ваш шлях до омріяного автомобіля легким і надійним!
Процентні ставки знижено

Як завжди, доступне фінансування автомобілів в кредит або лізинг від фінансового партнера Porsche Finance Group Ukraine* - компанії, яка понад 50 років успішно фінансує Volkswagen у всьому світі, 10 з яких в Україні.  Porsche Finance Group Ukraine входить у концерн Volkswagen та пропонує прозорі та вигідні умови фінансування і надійні страхові послуги.

Ми маємо цікаві пропозиції для фізичних та юридичних осіб, а також для ФОП. Наші клієнти завжди керують новими та надійними автомобілями, а підприємці мають податкові пільги.

Нові процентні ставки**:

Платежі у гривні за курсом до Фінансовий, оперативний лізинг** Кредит
У гривні 15,99% 15,99%
За курсом до долара США 9,5% -
За курсом до євро 8,5% -

Ганна
Головня

Спеціаліст з фінансового сервісу
Телефон: +38056 790 33 31
Мобільний телефон: +380 50 322 22 31
Факс:

* Porsche Finance Group Ukraine: кредитує ТОВ «Порше Мобіліті» (свідоцтво Держфінпослуг ІК 58 від 02.07.2009; ліцензія на надання коштів у позику/фінансовий кредит, розпорядження Нацкомфінпослуг № 2199 від 01.06.2017).  Porsche Finance Group Ukraine: послуги фінансового та оперативного лізингу надає ТОВ «Порше Лізинг Україна» (довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008, ліцензія на надання послуг фінансового лізингу, розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 25.04.2017).У випадку оперативного лізингу фінансування можливе лише за курсом до долара США або євро.

** Процентні ставки змінювані, розраховуються на основі: - у гривні – UIRD 6M (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates) – шестимісячна ставка Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб для гривні, що публікується міжнародним інформаційним агентством Томсон Рейтерс (Thomson Reuters) та в інших засобах масової інформації, або оприлюднюється через інші загальнодоступні регулярні джерела (у тому числі www.bank.gov.ua); - за курсом до долара США – LIBOR (London Interbank Offered Rate) – середньозважена процентна ставка за міжбанківськими кредитами / депозитами 16-ти найбільших європейських банків; - за курсом до євро - EURIBOR (European Interbank Offered Rate) – середньозважена процентна ставка за міжбанківськими кредитами, наданими у євро.