Новини від Фольксваген
24.10.2019

Новий Golf. Світова прем’єра

Наприкінці 2019 року новий Golf надихне увесь сегмент своїм дизайном та революцією інновацій
Golf 8

Golf завжди спонукав обирати інновації, тому що робив їх масовими. І сьогодні він зможе запропонувати пакет освітлення салону із можливістю вибору з 32 кольорів, бездротовий інтерфейс App-Connect (який дозволяє використовувати мобільні додатки з Вашого смартфона на дисплеї мультимедійної системи), швидкісне заряджання мобільних телефонів, адаптивне світло головних фар із освітленням поворотів, динамічні покажчики повороту, прогресивне кермо (для спортивних версій та R-Line) та чимало ін. Але, що не менш важливо, тепер йому можна влаштувати upgrade вже під час експлуатації. Завдяки сервісам We Upgrade* можна активувати, наприклад: адаптивний круїз-контроль, систему автоматичного регулювання дальнього світла Light Assist, розширити функціонал мультимедійної системи або навігації, активувати точку доступу WLAN та багато інших, перелік яких поступово розширюватиметься.

Digital cockpit в якості серійного обладнання. Новий Golf оснащено цифровою панеллю приладів із діагоналлю 10.25 дюймів у комбінації із мультимедійною системою з 8.25-дюймовим дисплеєм та багатофункціональним кермом. У поєднанні з великою навігаційною системою Discover Pro утворюється Innovision Cockpit.

TSI, TDI, TGI*, eTSI*, eHybrid*. Вибір з-поміж палітри двигунів завжди був візитівкою Golf, і навіть сьогодні включає силові агрегати різних типів: бензинові (TSI), дизельні (TDI), газові (TGI), «м’які гібриди» (eTSI) та plug-in гібриди (eHybrid). І цей вибір простягається між 90 к.с. і аж до 300 к.с.

Чотири нових комплектації покликані спростити вибір, але зберегти максимальну індивідуалізацію.

Переосмислення серійного обладнання. Volkswagen повністю переглянув перелік устаткування, і відтепер Golf буде доступний виключно у 5-дверному виконанні. Традиційні комплектації залишились у минулому і будуть замінені на Golf, Life, Style та R-line, які замінили звичні Trendline, Comfortline, Highline. Всі вони включають в себе значно більше опцій та особливостей, аніж їх попередники. Наприклад, вже серійно вони включатимуть LED-фари головного світла, LED-ліхтарі позаду, запуск двигуна за натиском кнопки, Digital Cockpit, We Connect та мобільні сервіси We Connect Plus, багатофункціональне кермо, автоматичний кондиціонер, систему утримання у смузі руху Lane Assist, а також систему фронтального контролю Front Assist із завбачливою системою захисту пішоходів.* Незалежні модифікації Golf GTI, GTI TCR, Golf GTD, Golf GTE та Golf R в свою чергу будуть представлені протягом наступного року.

*Продажі серійних версій автомобілів ще не розпочато і дана інформація носить виключно ознайомчий характер.