Іновації та технології
28.08.2020

Марка Volkswagen Комерційні автомобілі готується до випуску нових Multivan і ID. BUZZ

Підготовка до запуску в серійне виробництво нових Multivan і електромобіля ID. BUZZ йде за графіком.
Підготовка до запуску нових моделей

Марка Volkswagen Комерційні автомобілі проводить широкомасштабну модернізацію заводу в Ганновері. Традиційно період літніх відпусток використовується для переобладнання і технічного обслуговування ліній серійного виробництва автомобілів. Цього року особлива увага приділялася цехам, в яких будуть проводитися моделі сімейства Bulli *: наступники нового Multivan (з 2021 роки) і електричний ID. BUZZ (з 2022 року).

«Ми розбираємо старе обладнання і запускаємо нові виробничі лінії, завдяки чому майбутнє нашого заводу нарешті стає відчутним, - підкреслив директор заводу Томас Хальбах (Thomas Hahlbohm). - На всіх ділянках понад дві тисячі осіб займаються установкою і налагодженням верстатів, на яких будуть проводитися нові моделі, або їх інтеграцією в уже існуючі процеси».

За останні три тижні на заводі були проведені наступні роботи:

  • У кузовному, фарбувальному і складальному цехах демонтовано обладнання, на якому проводилися пікапи Amarok. Замість нього тут буде встановлена ​​виробнича лінія для ID. BUZZ. Площа робіт склала в цілому близько 34 000 м2.
  • У кузовному і фарбувальному цехах, а також цеху складання моделей серії T встановлено і введено в експлуатацію обладнання для виробництва нових Multivan.
  • У пресовому цеху розібрана стара лінія пресів, яка після запуску преса PXL (в 2015 році) і модернізації лінії пресів 100 (в цьому році) більше не використовується. Відмова від старих пресів і підвищення енергоефективності верстатів в цьому цеху дозволяють скоротити викиди CO2 на 4 200 тонн в рік.
  • Конвеєрне обладнання в фарбувальному цеху модернізовано і адаптовано для виробництва нових Multivan, а в складальному цеху - для виробництва ID. BUZZ.
  • Побудовано новий цех двокольорового фарбування для моделей сімейства T, а також нових Multivan і ID. BUZZ.
  • На кількох лініях з 2021 року буде одночасно проводитися моделі покоління T6.1 і їх наступники - з двигуном внутрішнього згоряння і гібридна версія. Це вимагає, зокрема, модернізації та автоматизація виробництва. За час перерви на виробництві був виконаний ряд проектів, які дозволили адаптувати процес складання до нових умов.