Автоцентр-Україна Активація App-Connect

  1. Сервіс Аксесуари
  2. Активація App-Connect
10.01.2022
Сервісні новини

Активація App-Connect

"Автоцентр-Україна" надає послуги з активації сервісу App-Connect на автомобілях Volkswagen. Будьте завжди в курсі останніх подій, ситуації на дорогах та залишайтесь на зв'язку із власним автомобілем.

App-Connect

Бажаєте підключити свій смартфон до мультимедійної системи автомобіля? 

App-Connect

З «Автоцентр-Україна» це зробити легко! Ми встановимо спеціальну прошивку на Вашу мультимедійну систему та за необхідністю встановимо додатковий USB-роз'єм для підключення iPhone.

Завдяки інтерфейсу App-Connect, мобільними додатками з Вашого смартфона можна користуватися за допомогою екрана медіасистеми навіть під час руху автомобіля. Наприклад, додаток My Guide запропонує цікаві об’єкти неподалік, враховуючи погодні умови, час доби та місцезнаходження автомобіля. А з додатком Shared Audio Ви зможете створювати спільні списки відтворення, куди пасажири додаватимуть улюблені композиції. Протокол CarPlay™ від Apple: один дотик — і можна розмовляти по телефону, читати новини, слухати музику та користуватися сумісними додатками. Протокол Android Auto™, в свою чергу, дозволяє безпечно користуватися такими додатками, як Google Play Music чи Spotify, під час керування автомобілем.

В автомобілях, готових до використання We Connect, процес користування Apple CarPlay™  та Android Auto™ від Google™ буде особливо зручним завдяки можливості бездротового підключення до навігаційних систем «Discover Media» й «Discover Pro», а також до мультимедійної системи «Ready 2 Discover». Для запобігання відволіканню під час руху можливий запуск тільки сертифікованих додатків ¹⁾.

Volkswagen — перший виробник, який запропонував відразу три інтерфейси для підключення Вашого смартфона: MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

Image
Image
Image

З питань встановлення та активації App-Connect звертайтесь у наш відділ додаткового обладнання.

Автоцентр-Україна

м.Дніпро, Набережна Перемоги, 22

(050) 322-22-31
(097) 322-22-31

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.