Новини від Фольксваген
12.07.2018

Volkswagen - найінноваційніша марка 2018 року

Volkswagen втретє став лауреатом премії Plus X Award в сфері інновацій.
Plus X Award

Команда Volkswagen під керівництвом шеф-дизайнера Клауса Бішоффа (Klaus Bischoff) отримала нагороду Plus X Award, як сама інноваційна марка. «Ми раді, що можемо запропонувати нашим клієнтам високі стандарти в усьому - від гармонійного дизайну і інтуїтивно зрозумілого управління до якості матеріалів і їх виконання. Третя нагорода в категорії «Найбільш інноваційна марка» стала ще одним підтвердженням прогресивності Volkswagen», - зазначив пан Бишофф в рамках церемонії нагородження.

«Протягом багатьох років Volkswagen об'єднує в собі неповторний дизайн і інноваційні технології. І в цьому році марка в черговий раз стала фаворитом премії Plus X Award з автомобілями різних сегментів і передовими концептами», - зазначив голова журі Франк Крайф (Frank Kreif).

Починаючи з 2004 року премія Plus X Award присуджується брендам за досягнення щодо якості та видатних характеристик продукції в області технологій, розвитку спорту та підвищення рівня життя. Учасники оцінюються незалежним міжнародним журі, до складу якого цього року увійшли експерти з 26 різних галузей економіки.