Новини від Фольксваген
30.01.2019

Volkswagen на шляху до рекорду на Нюрбургринзі

Volkswagen стрімко розвиває технології електричної мобільності як для серійних автомобілів, так і для гоночних болідів.
ID. R

Слідом за кращим результатом в самій знаменитій гонці з підйому на пагорб Пайкс-Пік (Pikes Peak Hill Climb) повністю електричний ID. R готується до ще одного рекордного заїзду влітку 2019 року: Volkswagen планує встановити найкращий час для електромобілів на Північній петлі Нюрбургринга - найскладнішою гоночній трасі світу.

ID. R - спортивний представник цілого сімейства електромобілів Volkswagen, які марка планує виводити на ринок, починаючи з 2020 року. Автоспортивні досягнення ID. R відображають прихильність бренду в розвитку електричної мобільності і підкреслюють винятковий потенціал використання електроприводу на дорогах загального користування в майбутньому. «Після абсолютного рекорду на Пайкс-Пік наступний серйозний виклик для ID. R - найкращий час на Північній петлі (Nordschleife) Нюрбургринга, - зазначив директор Volkswagen Motorsprot Свен Смітс (Sven Smeets). - Рекордний час на Нордшляйфе - абсолютне досягнення для будь-якого автомобіля - як гоночного, так і серійного».

В даний момент ведеться активна робота з удосконалення автомобіля для нового рекордного заїзду. Автомобіль обладнаний двома електродвигунами загальною потужністю 680 к.с. і важить менше 1.100 кг з урахуванням маси пілота.