Автоцентр-Україна Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр-Україна.

  1. Новини
  2. Volkswagen ID. R двічі кращий гоночний автомобіль
17.12.2018
Новини від Фольксваген

Volkswagen ID. R двічі кращий гоночний автомобіль

Видання Auto Bild Motorsport та журнал BBC Top Gear відзначили досягнення ID. R

Volkswagen ID. R

Абсолютний рекорд в легендарній гонці на горі Пайкс-Пік, надсучасна силова установка і ефектний зовнішній вигляд принесли дві нагороди автомобілю Volkswagen ID. R. Спортивний прототип, потужність якого становить 680 к.с., двічі визнаний кращим гоночним автомобілем 2018 року: фахівцями німецького журналу Auto Bild Motorsport і британського автомобільного журналу BBC Top Gear.

Видання Auto Bild Motorsport присудило електричному гоночному автомобілю нагороду «Технологічний прорив року».

Коментуючи свій вибір, редколегія Auto Bild Motorsport зазначила: «це найшвидший в історії автомобіль, підготовлений для участі в гонках з підйому на пагорб, і, в той же час, справжня віха в розвитку технологій». Члени журі BBC Top Gear також приділили особливу увагу інноваційної концепції автомобіля. «Використання електричної силової установки дозволяє не тільки не залежати від пониженого вмісту кисню в повітрі високогір'я, а й миттєво отримувати крутний момент, достатній для потужного прискорення. Ретельно продуманий і доведений до досконалості Volkswagen ID. R став уособленням успіху в гонці Пайкс-Пік », - відзначили в редакції британського видання.

В кінці червня 2018 французький пілот Ромен Дюма (Romain Dumas) за кермом Volkswagen ID. R встановив новий абсолютний рекорд в легендарній гонці на горі Пайкс-Пік: 7 хвилин 57.148 секунди.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.