Новини від Фольксваген
17.12.2018

Volkswagen ID. R двічі кращий гоночний автомобіль

Видання Auto Bild Motorsport та журнал BBC Top Gear відзначили досягнення ID. R
Volkswagen ID. R

Абсолютний рекорд в легендарній гонці на горі Пайкс-Пік, надсучасна силова установка і ефектний зовнішній вигляд принесли дві нагороди автомобілю Volkswagen ID. R. Спортивний прототип, потужність якого становить 680 к.с., двічі визнаний кращим гоночним автомобілем 2018 року: фахівцями німецького журналу Auto Bild Motorsport і британського автомобільного журналу BBC Top Gear.

Видання Auto Bild Motorsport присудило електричному гоночному автомобілю нагороду «Технологічний прорив року».

Коментуючи свій вибір, редколегія Auto Bild Motorsport зазначила: «це найшвидший в історії автомобіль, підготовлений для участі в гонках з підйому на пагорб, і, в той же час, справжня віха в розвитку технологій». Члени журі BBC Top Gear також приділили особливу увагу інноваційної концепції автомобіля. «Використання електричної силової установки дозволяє не тільки не залежати від пониженого вмісту кисню в повітрі високогір'я, а й миттєво отримувати крутний момент, достатній для потужного прискорення. Ретельно продуманий і доведений до досконалості Volkswagen ID. R став уособленням успіху в гонці Пайкс-Пік », - відзначили в редакції британського видання.

В кінці червня 2018 французький пілот Ромен Дюма (Romain Dumas) за кермом Volkswagen ID. R встановив новий абсолютний рекорд в легендарній гонці на горі Пайкс-Пік: 7 хвилин 57.148 секунди.