Іновації та технології
21.11.2020

У 2024 році на заводі марки Volkswagen Комерційні автомобілі в Ганновері почнеться виробництво нових електромобілів преміум-класу

Інвестиції у виробництво склали близько 680 млн євро
Виробництво нових моделей

В рамках засідання члени Наглядової ради концерну Volkswagen підтвердили рішення про початок випуску нових додаткових моделей маркою Volkswagen Комерційні автомобілі на заводі в Ганновері. На додаток до серії T і ID.BUZZ, які випускаються на цьому виробничому майданчику, в найближчому майбутньому Volkswagen Комерційні автомобілі почне виробництво трьох повністю електричних кросоверів D-класу в складі модельного ряду інших марок концерну. Завдяки інвестиціям, що склав близько 680 млн євро, завод в Ганновері перетвориться в мультибрендовую майданчик.

«Наш головний завод у Ганновері буде випускати для концерну три абсолютно нових електромобіля преміум-класу, - розповів Карстен Интра, голова правління Volkswagen Комерційні автомобілі. - Нові високоавтоматизовані і повністю електричні кросовери D-класу, безсумнівно, стануть флагманськими проектами. Рішення Наглядової ради Volkswagen стало важливою віхою в розвитку нашого високотехнологічного заводу і доказом повної впевненості керівництва в виробничих можливостях нашої команди. Цей намір підкріплено стабільно високою ефективністю і неперевершеним рівнем якості продукції всієї виробничої площадки. Я хочу висловити свою подяку всім колегам, адже саме завдяки їх старанній роботі все це стало можливим».

Для випуску цих моделей на заводі в Ганновері буде встановлена нова виробнича лінія. Таким чином, підприємство перетвориться в мультибрендовую виробничу площадку, що буде сприяти якнайшвидшій реалізації стратегії по нарощуванню виробництва електромобілів. Планується, що повністю електричний автомобіль ID.BUZZ зійде з виробничої лінії вже в 2022 році. Це ключова подія ознаменує перехід легендарної моделі Bulli в нову епоху електромобільності.