Автоцентр-Україна Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр-Україна.

  1. Новини
  2. Ральф Брандштеттер призначений головним операційним директором марки Volkswagen
02.08.2018
Новини від Фольксваген

Ральф Брандштеттер призначений головним операційним директором марки Volkswagen

Ральф Брандштеттер (Ralf Brandstätter), 49 років, член ради директорів, відповідальний за закупівлі, призначений головним операційним директором марки Volkswagen.

Ralf Brandstätter

На цій спеціально створеній посаді пан Брандштеттер керуватиме операційною діяльністю марки. Крім того, він продовжить виконувати обов'язки члена ради директорів, відповідального за закупівлі. Він став співробітником Volkswagen Group в 1993 році. Потім займав різні посади, беручи участь в міжнародному проекті відділу закупівель.

Голова ради директорів Volkswagen Герберт Дисс (Herbert Diess) зазначив: «Ральф Брандштеттер має великий досвід у комерційній та технічній галузях. На цій позиції він повинен вивести марку Volkswagen на новий рівень. Я також хотів би подякувати Франку Вельш (Frank Welsch), який виконував обов'язки члена ради директорів Volkswagen з технічного розвитку, займав кілька тимчасових посад і успішно провів бренд через перехідний етап».

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.