Автоцентр-Україна Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр-Україна.

  1. Новини
  2. Позитивні результати першого півріччя для марки Volkswagen в світі
10.08.2018
Новини від Фольксваген

Позитивні результати першого півріччя для марки Volkswagen в світі

У зазначений період продовжена успішна кампанія з розширення сегмента SUV та вирос операційний прибуток разом з рентабельністю.

Volkswagen

Одним з основних факторів, що сприяли позитивному результату, стало продовження успішного розвитку марки в сегменті SUV. Модель Tiguan стала лідером світових продажів, а в другому кварталі було успішно виведено на ринок нове покоління флагманської моделі Touareg.

Протягом одного року Volkswagen вдалося збільшити частку SUV в своїх світових продажах з 13% в першому півріччі 2017 року до нинішнього показника 18%. Особливо значне зростання відзначено в Європі, де відсоток SUV за рік збільшився з 17% до 25%. У Північній Америці сегмент виріс практично в чотири рази - з 10% до 38%.

За період з січня по червень виручка від продажів досягла 42.7 млрд євро, що на 8% вище показників аналогічного періоду попереднього року. Причиною зростання в основному є значне збільшення обсягу продажів. Встановлено новий рекорд реалізованих за півріччя автомобілів: клієнтам було передано 3.12 млн автомобілів.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.