Новини від Фольксваген
18.07.2018

Новий рекорд Volkswagen в Гудвуді

Ромен Дюма встановив новий рекорд для електромобілів на Фестивалі швидкості.
Volkswagen I.D. R Pikes Peak

Французький пілот Ромен Дюма (Romain Dumas) показав новий рекордний час для електромобілів на трасі Фестивалю швидкості за кермом Volkswagen I.D. R Pikes Peak - 43.86 секунди. Після видатного результату на перегонах Pikes Peak International Hill Climb Ромен Дюма знову встановив найкращий час на трасі в Гудвуді. Попередній рекорд 2013 року француз зміг поліпшити на 3.48 секунди. Абсолютний рекорд траси досі належить німецькому екс-пілоту Формули-1 Ніку Хайдфельду, який в 1999 році подолав 1.86-кілометрову трасу за 41.6 с.

«Volkswagen I.D. R Pikes Peak знову довів, що є яскравим і гідним представником лінійки електромобілів I.D., - зазначив д-р Герберт Дисс (Herbert Diess). - Я хотів би подякувати всій команді. Після успіху на трасі Пайкс ми знову продемонстрували в Гудвуді, наскільки вражаючими можуть бути виступи автомобілів з електричними двигунами».

Пілот Volkswagen Ромен Дюма зазначив: «Фестиваль швидкості - фантастична подія. Я щасливий, що нам вдалося завоювати першість і тут. Траса коротка, але її покриття часто вкрите брудом - цей фактор ні в якому разі не можна недооцінювати. Виступ в Гудвуді - в будь-якому випадку, величезна честь: ти зустрічаєшся з безліччю легендарних пілотів, а представлені автомобілі уособлюють ціле століття історії автоспорту».