Новини від Фольксваген
18.12.2019

Ключові компоненти нової ери  батарейних систем

Нові високовольтні батарейні системи для всіх електромобілів на платформі MEB від Volkswagen Group Components
Батарейні системи

Платформа MEB в повній мірі використовує технічні можливості електромобільності. При розробці електромобіля акумуляторна батарея є відправною точкою, навколо якої створюється вся конструкція. В результаті акумулятор отримує достатньо місця. Такий інженерний підхід дає численні переваги при розміщенні компонентів приводних системи і додаткових агрегатів. Крім того, завдяки плоскій конструкції батареї та її розташуванню в нижній частині автомобіля відкриваються можливості для створення просторого салону між осями. Алюмінієвий корпус з інтегрованою рамою безпеки захищає батарею, забезпечує оптимальну стабільність і значне зниження ваги. Аеродинаміку в днище автомобіля оптимізує монолітна конструкція, також виконана з алюмінію і захищає батарейну систему від зіткнень.

На заводі Volkswagen Group Components в Брауншвейгу, де батарейні системи для електромобілів виробляються серійно ще з 2013 року, була розроблена і вся батарейна система MEB, включаючи апаратну і програмну частини.

У високовольтної батарейній системі застосовуються літій-іонні елементи. Окремий елемент акумуляторної батареї є найменшим компонентом системи. Він здатний накопичувати енергію і знову віддавати її. На сьогоднішній день один батарейний модуль об'єднує 24 таких елемента. Кількість модулів, що утворюють потім батарейну систему, може бути різним. Така конструкція дає максимальну гнучкість: чим більший запас ходу потрібно клієнту, тим більше модулів встановлюється в батарейну систему. Але базова структура завжди залишається незмінною.