Автоцентр-Україна Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр-Україна.

  1. Новини
  2. ID. BUGGY визнаний кращим на конкурсі елегантності
01.08.2019
Світ Фольксваген

ID. BUGGY визнаний кращим на конкурсі елегантності

У маєтку Шантийи концепт сімейства ID. був нагороджений призом глядацьких симпатій.

ID. BUGGY

Участь в конкурсі автомобільної елегантності в Шантийи (Chantilly Arts & Elegance, Richard Mille) стало важливою подією для ID. BUGGY, вперше представленому на міжнародному Женевському автосалоні. Концепт-кар був відзначений призом глядацьких симпатій. Шеф-дизайнер марки Volkswagen Клаус Бішофф (Klaus Bischoff) зазначив: «Те, що автолюбителі з усього світу обрали ID. BUGGY кращим на заході такого високого рівня, - величезне досягнення нашої команди дизайнерів. Цей успіх підтверджує, що наше бачення електромобільності знаходить відгук у потенційних покупців».

Конкурс Chantilly Arts & Elegance, Richard Mille - одне з найважливіших заходів для автомобільної індустрії поряд із такими, як Concours d'Elegance в каліфорнійському Пеббл-Біч.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.