Іновації та технології
06.01.2020

Голос електрокара: особливе звучання двигуна Volkswagen ID.3

Volkswagen вперше представила звук двигуна свого нового електромобіля ID.3 в виставковому центрі DRIVE. Volkswagen Group Forum (Берлін)
Volkswagen ID.3

Починаючи з липня 2019 року всі нові електромобілі будуть оснащатися системою, що імітує шум руху. У виставковому центрі DRIVE (Берлін) в рамках заходу Future Sound пройшла презентація звучання моделі ID.3. Практично безшумна робота електродвигуна дає безмежні можливості по створенню унікального фірмового звучання електромобіля, яке дозволить привернути увагу не тільки до нього, а й до марки. У зв'язку з цим в найближчому майбутньому електромобілі Volkswagen можна буде дізнатися по їх особливому звучанню. Над звучанням ID.3 працювали фахівці підрозділу Volkswagen Design спільно з композитором Леслі Мандоки.

На низькій швидкості електрокари практично безшумні. Тому при русі в межах міста значно зростає ризик аварійних ситуацій за участю пішоходів та велосипедистів.

З цієї причини майбутні моделі ID. будуть оснащені системою звукового попередження про присутність транспортного засобу (АВАС). Ця система буде імітувати звуки автомобілем під час руху, включаючись на початку руху і до досягнення швидкості 30 км / год, а також під час руху заднім ходом.