Новини від Фольксваген
30.08.2019

Фінал п'ятого міжнародного позашляхового змагання Spirit of Amarok 2019

З 14 по 18 серпня пройшов фінал щорічного міжнародного позашляхового змагання Spirit of Amarok в Брандфорте, ПАР.
Spirit of Amarok 2019

Заснований в 2004 році, Spirit of Amarok є єдиним аматорським позашляховим чемпіонатом з міжнародним статусом. За кермом Volkswagen Amarok команди з усього світу збираються, щоб випробувати свої сили на африканської трасі і визначити чемпіонів позашляхового водіння.

Завдяки конкурсним відбором були обрані по 2 команди любителів позашляхового водіння, щоб представити свою країну на міжнародному фіналі в ПАР. Учасники перевіряли свої навички і характер на маршруті, розробленому легендою ралійних і трекових гонок Сарело ван дер Мерві. У п'ятому змаганні Spirit of Amarok в змаганнях взяли участь 18 команд (38 учасників) з дев'яти країн.

У загальнокомандному заліку чемпіонами позашляхового водіння знову стала команда з ПАР, яка і забрала додому заповітний трофей. Решта призові місця між собою поділили учасники з Данії (2 місце) та Німеччини (3 місце).

У приватному заповіднику Amanzi Game Reserve всі учасники проходили ряд складних трас, в яких акцент робився на швидкість, технічні навички водіння і роботу в команді. На швидкісному етапі команди повинні були проїхати заданий маршрут максимально швидко, уникаючи встановлених перешкод на трасі. Окуляри зароблялись на основі часу, витраченого на проходження курсу щодо інших команд.

Технічні етапи проходили на складній позашляхової місцевості. Всім екіпажам надавалося певний час для тренувального проходження маршруту до початку заїзду. Команди отримували по 100 очок на початку кожного технічного заїзду, які вичитували, якщо екіпаж зачіпав перешкоди, змушений був розвернутися або фінішував пізніше зазначеного часу. На додаток до випробувань на швидкість і технічних навичок водіння, учасники виконували і такі нестандартні завдання, як заміна шин.

Створені траси дозволяли протестувати Volkswagen Amarok і його позашляхові переваги. Адже цей автомобіль - втілення сили, яка не знає перешкод на бездоріжжі і бездоганний на асфальті.