Іновації та технології
20.06.2018

AutomotiveINNOVATIONS 2018: Volkswagen - сама інноваційна марка масового сегмента

Volkswagen знову визнаний найбільш інноваційною маркою, а також відзначений в номінаціях «Альтернативний привід», «автопілотування і безпеку» та «Традиційний привід».
AutomotiveINNOVATIONS 2018

Переможці щорічно обираються інститутом Center of Automotive Management і міжнародною мережею консалтингових компаній PricewaterhouseCoopers. Рішення приймається за результатами спільного дослідження AutomotiveINNOVATIONS, в рамках якого аналізуються технічні новинки в сфері автомобілебудування. На основі отриманих даних визначаються інноваційні профілі і перспективні тенденції автомобільних марок.

Експерти CAM і PwC відзначили, що марка Volkswagen «при показнику 26% має найбільшу частку інновацій глобального масштабу серед марок масового сегмента». На високу оцінку також удостоєні Volkswagen Arteon з опціонально доступним асистентом аварійної зупинки Emergency Assist 2.0 з функцією зміни смуги, концепт чотирьохдверного купе Arteon, що представляє верхню лінійку масового сегмента, Golf 1.5 TSI з функцією eco-coasting, що відключає двигун при русі накатом, а також Volkswagen up ! GTI, обладнаний бензиновим фільтром сажі.

У номінації «автопілотування і безпека» марка Volkswagen знову підтвердила своє лідерство. Успіх був досягнутий завдяки Arteon - першої моделі, обладнаної асистентом аварійної зупинки Emergency Assist другого покоління. Якщо у водія під час руху погіршується самопочуття і він втрачає здатність керувати автомобілем, система в рамках свого функціоналу здатна попередити інших учасників руху про небезпеку, автоматично направити автомобіль на праву смугу і зробити зупинку.