Автоцентр-Україна Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр-Україна.

  1. Новини
  2. Аккумуляторні батареї для майбутніх моделей сімейства ID.
20.06.2019
Новини від Фольксваген

Аккумуляторні батареї для майбутніх моделей сімейства ID.

Volkswagen запустить модель ID.3 в серійне виробництво до кінця цього року. Автомобіль компактного класу стане першим в сімействі нового покоління електромобілів - ID. Літій-іонні акумуляторні батареї дозволяють проїхати на одному заряді до 550 км. Volkswagen гарантує, що вони збережуть не менше 70% ємності навіть через 8 років експлуатації або після 160.000 кілометрів пробігу.

ID.3

Для моделей ID. будуть запропоновані акумуляторні батареї різних розмірів. Якщо водій не збирається долати великі відстані (наприклад, здійснює в основному короткі поїздки в межах міста), то може вибрати блок живлення порівняно невеликий енергоємності. При цьому ціна електромобіля буде значно нижче. А ті клієнти, у яких є необхідність в далеких поїздках, можуть придбати автомобіль з більш ємною акумуляторною батареєю. Завдяки цьому електромобіль стає більш універсальним в експлуатації. Залежно від ємності акумуляторної батареї максимальний запас ходу складає від 330 до 550 км (відповідно до циклом WLTP). Фахівці Volkswagen розробили ці пристрої з зарядної потужністю до 125 кВт, що є максимальним показником в сегменті.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.