Новини від Фольксваген
27.06.2018

Абсолютний рекорд I.D. R Pikes Peak

Гоночний електромобіль Volkswagen встановив новий абсолютний рекорд проходження траси Pikes Peak International Hill Climb
I.D. R Pikes Peak

Volkswagen і гоночний електромобіль I.D. R Pikes Peak увійшли в історію міжнародної гонки з підйому на пагорб Пайкс Пік (Pikes Peak International Hill Climb). За кермом 680-сильного електричного боліда французький пілот Ромен Дюма (Romain Dumas) обійшов всіх суперників, в тому числі і на автомобілях з традиційними силовими агрегатами. Таким чином, йому не тільки вдалося побити попередній рекорд для електромобілів, але і поліпшити абсолютний рекорд, встановлений в 2013 році французом Себастьеном Льобом (Sebastien Loeb), на 16 секунд.

Ромен Дюма з результатом 7 хвилин 57.148 секунди зайняв перший рядок серед пілотів-рекордсменів траси Пайкс, серед яких: Себастьєн Леб, німець Вальтер Рерль (Walter Röhrl), француженка Мішель Мутон (Michèle Mouton), швед Стіг Бломквист (Stig Blomqvist), японець Нобухіро Таджима (Nobuhiro Tajima), а також новозеландці Рід Міллен (Rod Millen) і Рис Міллен (Rhys Millen).