Автоцентр-Україна Акції та пропозиції

Шукаєте автомобіль своєї мрії від Volkswagen? Тоді ви потрапили в потрібне місце - офіційний дилерський центр Volkswagen. Оберіть собі новий автомобіль серед доступних на нашому онлайн-складі або сконфігуруйте потрібну модель.

  1. Акції та пропозиції
  2. ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ VOLKSWAGEN ECONOMY З ВИГОДОЮ ВІД 20%
01.01.2024
Пропозиції

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ VOLKSWAGEN ECONOMY З ВИГОДОЮ ВІД 20%

Запасні частини Economy спеціально розроблені для автомобілів зі строками експлуатації понад чотири роки та відрізняються привабливими цінами.

Economy

Запасні частини Economy – це перевірена якість Volkswagen за привабливими цінами та вигодою від 20%* та гарантією 2 роки! Вони розроблені спеціально для автомобілів віком понад 4 роки і являють собою дещо адаптовані серійні деталі. Асортимент запчастин Economy включає різноманітні зношувані деталі – гальмові колодки й диски, глушники, стартерні батареї, пилкові фільтри, щітки склоочисників та амортизатори.

  • Економічність. Ці деталі розроблені спеціально для автомобілів віком понад 4 роки й забезпечують можливість недорогого ремонту, що відповідає ринковій вартості автомобіля. 
  • Фірмова якість. Ви отримуєте Оригінальні запчастини Volkswagen, виготовлені за технологіями світового бренда й випробувані та схвалені Відділом розробки концерну.
  • Розумна альтернатива. Розумна й недорога альтернатива для всіх старіших автомобілів.
  • Відповідність асортименту. Лінійка продукції включає деталі Economy для більшості видів ремонту, пов'язаних зі зношенням. Сюди входять гальмові колодки й диски, глушники, стартерні батареї, щітки склоочисників та амортизатори. 
Запчастини Economy
Запчастини Economy
Запчастини Economy

Volkswagen Economy. Відмінна ціна. 100% якість.

Порівняння гальмівних колодок серії Economy з неориігнальними колодками.

Неориігнальні запасні частини можуть впливати не тільки на Вашу безпеку, а й викликати додаткові фінансові витрати.

Бажаєте отримати додаткову інформацію або записатися на сервіс? Просто введіть свої основні дані, і ми якнайшвидше надамо відповідь.

Автоцентр-Україна

м.Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Сергій
Чижик
Начальник відділу запасних частин
Телефон +38056 790 33 32
Мобільний телефон +380 50 322 22 31
Факс 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.