Фарбувальний цех

Найсучасніше обладнання  дозволяє використовувати останні досягнення при фарбуванні автомобілів. «Ремонт» лакофарбового покриття проводиться за тією ж технологією, що і фарбування нових автомобілів на заводському конвеєрі.
Фарбувальний цех

Фарбувальні роботи - одні з найбільш складних і трудомістких операцій. Довіряти слід лише справжнім професіоналам. Фахівці нашої сервісної станції пройшли навчання на базі спеціальних навчальних центрів концерну Volkswagen і мають великий досвід роботи в цій сфері.

В даний час, з метою дотримання екологічних норм і досягнення нового якісного рівня, останні моделі Volkswagen фарбуються фарбами на водній основі. Дана технологія є складною і ще не отримала широкого поширення в Україні. Ми спеціально встановили на нашій станції найсучасніше обладнання, що дозволяє використовувати останні досягнення при фарбуванні автомобілів.

Фарбувально-сушильна камера фірми «Blowtherm» (модель «Extra - spray 8000») з розмірами, що дозволяють прийняти повноцінний мікроавтобус, призначена для роботи в тому числі і з фарбами на водній основі. Таким чином «ремонт» лакофарбового покриття буде проводитися за тією ж технологією, що і фарбування нових автомобілів на заводському конвеєрі.

Професійні малярі нашої станції володіють усіма технологіями, що дозволяють працювати з фарбами різних типів: металік, акрил, перламутр. Для вибору необхідного кольору фарби використовується точний комп'ютерний підбір.

На всі види фарбувальних робіт надається гарантія.