App-Connect

"Автоцентр-Україна" надає послуги з активації сервісу App-Connect на автомобілях Volkswagen. Будьте завжди в курсі останніх подій, ситуації на дорогах та залишайтесь на зв'язку із власним автомобілем.
App-Connect

Бажаєте підключити свій смартфон до мультимедійної системи автомобіля? З «Автоцентр-Україна» це зробити легко! Ми встановимо спеціальну прошивку на Вашу мультимедійну систему та за необхідністю встановимо додатковий USB-роз'єм для підключення iPhone.

  • Вартість ключа активації App-Connect з перепрограмуванням мультимедійної системи становить 10707 грн.
  • USB-роз'єм (для підключення iPhone)1600 грн. (може змінюватися в залежності від моделі мультимедійної системи)
  • Час проведення необхідних робот становить лише 2 години.

Завдяки інтерфейсу App-Connect, мобільними додатками у Вашому смартфоні можна користуватися за допомогою екрана медіасистеми навіть під час руху автомобіля. Наприклад, додаток My Guide запропонує цікаві об’єкти неподалік, враховуючи погодні умови, час доби та місцезнаходження автомобіля. А з додатком Shared Audio Ви зможете створювати спільні списки відтворення, куди пасажири додаватимуть улюблені композиції. Протокол CarPlay™ від Apple: один дотик — і можна розмовляти по телефону, читати новини, слухати музику та користуватися сумісними додатками. Протокол Android Auto™, в свою чергу, дозволяє безпечно користуватися такими додатками, як Google Play Music чи Spotify, під час керування автомобілем.

Volkswagen — перший виробник, який пропонує відразу три інтерфейси для підключення Вашого смартфона: MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

 З питань встановлення та активації App-Connect звертайтесь у відділ додаткового обладнання ТОВ "Автоцентр-Україна" за телефонами +38 (050) 322-22-31 та +38 (097) 322-22-31.

ТОВ "Автоцентр-Україна"

м.Дніпро, вул. Набережена Перемоги, 22.Тел. (056) 790-33-31

Дмитро
Брижко

Начальник відділу додаткового обладнання
Телефон: +38 (056) 790-33-31
Мобільний телефон:
Факс: