Світ Фольксваген
28.04.2020

Volkswagen запрошує дизайнерів взяти участь в Instagram конкурсі

Спільнота дизайнерів в Instagram розробляє макет Volkswagen ID.3 випуску 2050 року
Volkswagen ID.3 конкурс Instagram

27 квітня, у Всесвітній день графічного дизайну, керівник напрямку дизайну Volkswagen Клаус Бішофф оголосив конкурс на сторінці компанії в Instagram @volkswagen_de. Завдання учасників - розробка дизайну ID.3 для 2050 року.

У конкурсі можуть взяти участь як професійні, так і початківці дизайнери. «За останні кілька років в соціальних мережах склалося унікальне співтовариство дизайнерів. За допомогою нашого конкурсу ми маємо намір почати діалог з цією аудиторією», - зазначає керівник напрямку дизайну концерну Volkswagen.

Клаус Бішофф пропонує використовувати новий підхід: «Ми відкриті до діалогу і хочемо надати майданчик для всіх зацікавлених дизайнерів. Конкурс - відмінна можливість для всіх, хто прагне заявити про себе». Протягом найближчих чотирьох тижнів дизайнери можуть завантажити макети на своїй сторінці в Instagram з хештегом #VolkswagenDesign2050. Хештег автоматично додасть проект до участі в конкурсі.

Клаус Бішофф особисто вибере три найкращі роботи і запросить їх авторів в Вольфсбург. Макет-переможець буде виготовлений на 3D-принтері в масштабі 1:4