Керівництво

Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Переваги лідера!

Автоцентр-Україна - втілення кращих традицій концерну Volkswagen в Дніпропетровському регіоні. Висока якість, повний комплекс послуг, увага до кожного клієнта - все це реалізовано в принципах роботи компанії. Ми пропонуємо продукти, послуги та рішення найвищої якості, забезпечуючи позитивні емоції нашим клієнтам.

Підприємство

1995

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ...

«Фундамент» компанії закладений в 1995 році. Саме тоді заснована компанія «Танталь» - одна з перших в Дніпропетровському регіоні компаній, яка працювала в сфері автобізнесу.

Автосалон Volkswagen компанії «Танталь» розташовувався в Дніпропетровську за адресою пр. Імені Газети «Правда», 117

2000

РОЗВИТОК КОМПАНІЇ

З 2000 року компанія  "Танталь" перетворюється в ТОВ "Автоцентр-Україна" і стає новим лідером серед регіональних дилерських центрів Volkswagen в Україні..

2003

ПОЧАТОК БУДІВНИЦТВА

Наприкінці 2013 року розпочато будівництво концептуального автоцентра Volkswagen. За 11 місяців був збудован один з кращих та найсучасніших автоцентрів в Україні.

2004

ВІДКРИТТЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО АВТОЦЕНТРУ

26 листопада «Автоцентр-Україна» відкриває перший у Дніпрі та один з кращих в Україні концептуальний центр Volkswagen.

2005

ДИЛЕР РОКУ В УКРАЇНІ

Компанія "Автоцентр-Україна" отримує найпочесніший статус "Дилер року" в Україні серед усіх офіційних дилерів Volkswagen.

2007

КРАЩИЙ СЕРВІС В УКРАЇНІ

За підсумками роботи у 2006 року, «Автоцентр-Україна» стає кращою компанією в сфері сервісного обслуговування автомобілів Volkswagen. Компанія отримує два почесних статусу від генерального імпортера Volkswagen - «Кращий сервіс» та «Кращий відділ запасних частин».

2008

КРАЩИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

"Автоцентр-Україна" - кращий Регіональний сервісний центр Volkswagen в Україні.

2009

50 000 КЛІЄНТ

Сервісний центр компанії "Автоцентр-Україна" обслужив ювілейного, 50 000 клієнта!

2010

ПІДПРИЄМСТВО РОКУ

За офіційними даними Державного Комітету статистики України та відповідно до EUROPIAN STANDART RATING, міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» нагородив «Автоцентр-Україна» титулом «Підприємство року 2010».

Компанія «Автоцентр-Україна» зайняла 11 місце серед 350.000 учасників рейтингу в Україні, а генеральний директор, Скляр Михайло Ігорович, визнаний «Керівником року 2010»

2012

ОНОВЛЕННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО АВТОЦЕНТРА

"Автоцентр-Україна" оновлює дизайн концептуального автоцентру, в рамка нової модульної концепції концерну Volkswagen AG.

2014

VOLKSWAGEN SERVICE QUALITY AWARD

Компанія "Автоцентр-Україна" представила нашу країну у рейтингу ТОП-100 кращих Європейських дилерських центрів Volkswagen та отримала особливу відзнаку - почесний знак Volkswagen Service Quality Award

2017

КОМПЛЕКСНИЙ РЕДИЗАЙН АВТОЦЕНТРА

Компанія "Автоцентр-Україна" одна з перших в Україні виконала комплекс необхідних заходів з початку втілення концепції Digital Retail, в рамках проекту редизайну автосалонів Volkswagen Modular concept.